Yosun Duvar

Yosun Duvar

      Yosun Duvar

          Yosun duvar tasarım ve uygulamalarımız  ile iç mekan yaşam alanlarınızda da, korunmuş bitki ve korunmuş yosun çeşitlerimizden oluşan tasarımlarımızla doğanın enerjisini sizlere sunuyoruz.Yosun duvar tasarımlarımız ile evinizde veya işyerinizde, hepimizin özlediği ve  zaman zaman içinde olmayı hayal ettiği bir sanat oluşturuyoruz. Doğadan bir köşeniz olsun...

 

 •  Yosun duvar nerede kullanılabilir?

            Yosun duvar; Tüm evlerde tüm odalarda kullanıma uygun olduğu gibi, ofis ve konferans odaları, restoranlar, oteller, spor salonları, kamu binaları ya da ticari fuarlarda kullanıma uygundur.Sadece iç mekanlarda kullanılabilir.

 •  Yosun duvar avantajları nelerdir , bakım nasıl yapılır ?

 1.  Budama gerektirmezler,

 2.  Sulama gerektirmez,

 3.  Tozlanma vb durumlarda bir kurutucu yardımıyla ya da kuru,yumuşak bir bezle tozu alınabilir.

 4.   İhtiyac duyulan tek bakım doğru ve düzenli ortam havalandırmasıdır.

 5.   Yosun duvarlar özel içeriğinden dolayı alev almazlar. 

 6.   Haşere barındırmaz.

 7.   Alerjen ve zehirli madde içermez.

 8.   Güneş ışığı gerektirmez.

 9.   Yüksek frekanslı sesleri absorbe eder. Doğal ses koruyucudur ,kapalı alanlarda gürültü ve yankılanmayı azaltırlar.  

 10.   %100  doğaldır.

 • Yosun duvar uygulaması nasıl yapılır?

            Yosun panel uygulaması duvar, metal, cam gibi birçok malzemeden yüzeye uygulanabildiği gibi, tavan gibi yüzeylere de uygulanabilmektedirkorunmuş yosun ve korunmuş bitkiler doğal ürünler olduklarından renk ve biçimleri zaman zaman değişebilir. Her yosun duvar ve yosun tablo bu nedenle benzersizdir. 

 •  Yosun duvar m2 fiyatı nedir?

             Yosun duvar tasarımı siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine ortak karar verdiğimiz bir süreçtir. Yosun duvar tasarımı içerisinde kullanacağımız korunmuş bitki çeşidi ve adedi , korunmuş yosun çeşidi ve adedi değişken olabildiğinden sabit bir fiyatı yada m2 fiyatı verilememekte , tasarım yoğunluğuna göre fiyat verilebilmektedir.